Vavdi, Rajkot, Gujarat
GST No. 24ACBFA6710E1Z0
Call 07942872655 68% Response Rate
Send Enquiry
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Type | Box |
| Material Grade | 216 |
| Finishing | Polished |
| Size | 2mm-12mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Type | Box |
| Material Grade | 216 |
| Finishing | Polished |
| Size | 2m-12mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Type | Box |
| Material Grade | 216 |
| Finishing | Polished |
| Size | 2mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Type | Box |
| Material Grade | 216 |
| Finishing | Polished |
| Size | 2mm-12mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Type | Box |
| Material Grade | 216 |
| Finishing | Polished |
| Size | 2mm-12mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Diameter | Customized |
| Surface Treatment | Customized |
| Shape | Customized |
| Size | Customized |
| Weight | Customized |
View Complete details