Vavdi, Rajkot, Gujarat
GST No. 24ACBFA6710E1Z0
Call 07942872655 68% Response Rate
Send Enquiry
| Size(Diameter) | 15 mm |
| Material | Mild Steel |
| Color | Silver |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Industrial |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Size(Diameter) | 15 mm |
| Material | Mild Steel |
| Color | Silver |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Industrial |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Size(Diameter) | 15 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Industrial |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Size(Diameter) | 8 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Industrial |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Size(Diameter) | 15 mm |
| Material | Mild Steel |
| Color | Silver |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Industrial |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Size(Diameter) | 15 mm |
| Material | Mild Steel |
| Color | Silver |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Industrial |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Size(Diameter) | 15 mm |
| Material | Mild Steel |
| Size | 2mm |
| Color | Silver |
| Shape | Cylindrical |
| Usage/Application | Industrial |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | Stainless Steel |
| Size | 2mm-12mm |
| Quantity Per Pack | 50 |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Silver |
| Grade | 216 |
View Complete details